مهمترین و اصلی ترین چالش های پیش روی یک سئوکار چیست؟

با تجارب شخصی من مهمترین چالش یک کارشناس سئو ارتباط صحیح با مشتری است. یکی از سخت ترین لحظاتی که یک کارشناس سئو با آن روبرو می‌شود ریزش رتبه‌های نتایج جستجوی وب‌سایت است که در پی آن با جلسات پی در پی کارفرمایان ناراضی رو برو می شوید.

ارتباط صحیح با کارفرما و توانایی مدیریت صحیح جلسات و آمادگی برای برطرف کردن نارضایتی‌های پیش آمده نکته مهمی است که یک کارشناس سئو به صورت تجربی با آن روبرو می‌شود.

از چالش‌های مهم دیگر میتوان به عدم مدیریت صحیح پروژه و عدم گزارش‌گیری صحیح اشاره کرد که این موارد هم میتواند کارشناس را با شرایط سختی روبرو کند.

چالش دیگر به‌روز بودن در این دانش است، به سادگی میتوان گفت که این علم یکی از به روزترین علوم عصر حاضر است و عقب افتادن از آپدیت‌های گوگل و اطلاعات و آموزش‌های جدید میتواند کارشناس سئو را با نتایج غیرمطلوبی روبرو کند.

مجید عابد
مجید عابد

مجید عابد هستم، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته حقوق، اولین وبلاگ خودم رو سال ۱۳۸۳ راه انداختم و از همون زمان درحال مطالعه راهکارهای افزایش بازدید وبلاگ و وبسایت (که بعدها به سئو معروف شد) بودم.
این روزها درحال ارائه خدمات مختلف سئو و مشاوره به برندهای مختلفی در ایران و کشورهای دیگه هستم.
خیلی فرصت نمی کنم در شبکه های اجتماعی باشم و به همین خاطر این وبلاگ رو راه انداختم تا بتونم بعضی از تجربه ها و دانشم رو با شما به اشتراک بگذارم، اینطوری هم من بیشتر مطالعه میکنم و از شما چیزای مختلف یاد میگیرم و هم احتمالا برای شما مفید باشه.

مقالات: 36

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *